خدمات رایگان سروش‌پلاس ویژه اربعین

سروش‌پلاس به مناسبت ایام اربعین اقدام به ارائه خدمات تماس‌پلاس، اعلام وضعیت و صفحه محتوایی اربعین نموده است. برای استفاده از این خدمات آخرین نسخه سروش‌پلاس را از لینک‌های زیر دریافت و نصب کنید. در ادامه نحوه استفاده از هر خدمت را مشاهده خواهید کرد.

کافه بازار مایکت اندروید
pic
pic

تماس‌پلاس

تماس‌پلاس از جدیدترین سرویس های سروش‌پلاس است از طریق این خدمت می‌توانید به راحتی با تلفن‌های همراه و حتی تلفن‌های ثابت تماس بگیرید؛
برای استفاده از این ویژگی، سروش پلاس را نصب کنید و از پایین صفحه، وارد تماس‌پلاس شوید. از بخش «بسته‌ها» ، بسته یکماهه تماس رایگان را فعال کنید! حالا شماره‌ مورد نظر خود را از طریق صفحه کلید بگیرید یا از لیست مخاطبات انتخاب و مکالمه را آغاز کنید؛
فراموش نکنید که با تماس‌پلاس می‌توانید به مخاطبان غیر سروش‌پلاسی خودتان هم تماس تلفنی برقرار کنید! کافی است آخرین نسخه سروش‌پلاس را از بازارهای معتبر دریافت و نصب کنید؛
درضمن این سرویس در ایام پیاده‌روی اربعین رایگان است؛
یعنی تنها با اتصال به اینترنت (wi-Fi یا نتِ سیم‌کارت‌)، بدون نگرانی از هزینه های رومینگ و انتقال تماس، فقط با مصرف معمول ترافیک، به طور نا محدود با همسفران خود در عراق و خانواده در ایران تماس بگیرید! جذاب این که برای برقراری این تماس لازم نیست مخاطب شما سروش پلاس را نصب کرده باشد!

ویدیوی معرفی تماس پلاس

ویدیوی راهنمای تماس پلاس

اعلام وضعیت

در طول سفر به عتبات و پیاده روی اربعین، ممکن است در مواقعی نیاز به ارتباط با همسفران و یا خانواده خود داشته باشید. اما گهگاه محدودیت اینترنت و یا هزینه بالای تماس و پیامک مشکل‌ساز خواهد بود.
در این مواقع با سرویس اعلام وضعیت سروش‌پلاس کاملا رایگان و بدون نیاز به اینترنت، می‌توانید با آشنایان و همسفران خود در ارتباط باشید.
این سرویس با همکاری ستاره پونصد پیاده‌سازی شده است و برای استفاده از آن نیاز به اینترنت، پرداخت هزینه و یا حتی خرید سیمکارت عراقی نیست.
برای استفاده از این خدمت کاربردی سروش‌پلاس کافی‌ست نسخه آخر سروش‌پلاس را نصب کنید،‌ از ویترین سروش پلاس در قسمت «ثبت وضعیت» پیام خود را ثبت کنید. مخاطبان شما هم با وارد کردن شماره شما از بخش «اعلام وضعیت» در ویترین، می‌توانند از وضعیت و مکان شما با خبر شوند!
در نظر داشته باشید هنگام استفاده از خدمت «اعلام وضعیت» گوشی شما در حالت «پرواز» یا «Airplane mode» نباشد.

pic

ویدیوی راهنمای اعلام وضعیت

pic

صفحه محتوایی اربعین

صفحه ویژه اربعین، دیگر امکان سروش‌پلاس ویژه این ایام می‌باشد که مجموعه‌ای از محتوای مرتبط با ایام عزاداری اربعین گردآوری شده است. مجموعه‌ای کانال‌های سخنرانی و مداحی، پخش زنده از پیاده‌روی اربعین، پادکست‌ها و دیگر محتوای مرتبط از امکانات این صفحه می‌باشد.از طریق لینک زیر می‌توانید به صفحه محتوایی اربعین دسترسی پیدا کنید:

ورود به لندینگ ویژه اربعین

با ما در ارتباط باشید